«ΕΚΛΕΙΣΑΝ» ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ

Αναδημοσίευση από τη τοπική εφημερίδα Αχαρναϊκά Νέα

ΠΑΣΟΚ – επικεφαλής ο Γ. Παπανδρέου στην Περιφέρεια Αττικής. ΝΔ – Εκτός ο Πέτρος Δούκας

Η μεγαλύτερη δεξαμενή ψήφων ο Δήμος Αχαρνών, βρίσκεται στο επίκεντρο των εξελίξεων

Αργά χθες το απόγευμα ανακοινώθηκε από την Νέα Δημοκρατία, η υποψηφιότητα του συμπολίτη μας Ηλία Γκρίτση στην Περιφέρεια Αττικής.

Το τελευταίο επεισόδιο του «σήριαλ» σχετικά με την υποψηφιότητα του κ. Πέτρου Δούκα στην Περιφέρεια Αττικής για τις εκλογές της 4ης Οκτωβρίου, «παίχτηκε» το απόγευμα της Δευτέρας, σε μία πολύωρη συνεδρίαση της εκλογικής επιτροπής της ΝΔ για το θέμα των υποψηφιοτήτων.

Αποφασίστηκε να μην είναι τελικά υποψήφιος ο πρώην Υφυπουργός, το όνομα του οποίου μπλέχτηκε στο σκάνδαλο της Μονής Βατοπεδίου.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2009

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

…………………………………………..

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΓΚΡΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ

4. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ)

5. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΟΥΖΑΚΑ ΛΥΔΙΑ

6. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

9. ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

11. ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

12. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

13. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

14. ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ

15. ΧΟΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

………………………………………..

ΠΑΣΟΚ

1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ)

4. ΒΡΕΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5. ΓΡΑΨΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

6. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΕΛΛΗ

7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

11. ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΤΙΝΑ

12. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

13. ΠΟΜΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14. ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)

…………………………………………………………….

Κ.Κ.Ε.

1. ΒΑΡΔΑΒΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Γεωργίου

2. ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου

3. ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

4. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣτου Αναστασίου

5. ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

6. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ του Δημητρίου

7. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη

8. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου

9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ του Παναγιώτη

10. ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ του Νικολάου

11. ΣΩΚΟΥ ΖΩΗ του Ευθυμίου, Εργάτρια

12. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου

13. ΤΟΠΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Γεωργίου

14. ΧΑΙΡΙΚΑΚΗ – ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΛΙΝΑ του Ανδρέα

15. ΧΟΡΟΖΑΝΗ ΣΙΣΣΗ του Αντωνίου

…………………………………………………….

ΛΑ.Ο.Σ.

1. ΑΓΡΙΟΥ ΑΓΡΑΜΠΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ-ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

3. ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

4. ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

6. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΚΑΤΕΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10. ΜΑΚΡΥΝΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΞΙΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15. ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

………………………………………………………….

ΣΥΡΙΖΑ

1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σωκράτη

2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Χρήστου

3. ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Καλλέργη

4. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Γεωργίου

5. ΚΕΡΑΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

6. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου

7. ΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

8. ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα – Αριστοτέλη

9. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Βασιλείου

10. ΠΡΙΦΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

11. ΡΟΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

12. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαράλαμπου

13. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

14. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

15. ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

…………………………………………………………..

ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ

1. ΒΡΟΝΤΙΣΗ ΖΩΗ

2. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΛΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5. ΜΑΚΡΟΓΚΙΚΑ ΜΑΡΟΥΛΙΩ

6. ΜΕΡΤΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7. ΜΠΟΤΣΗ ΕΛΕΝΑ

8. ΚΟΤΤΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

9. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

10. ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11. ΜΑΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

12. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ